BACC45FT22-55S6
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT22-55S6
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC45FT22-55S6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT22-55S6
Številka dela BACC45FT22-55S6 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1060 pcs Podatkovni list BACC45FT22-55S6.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FT22-55S6
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 1.152" (29.26mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT22-55P9
BACC45FT22-55P9
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1172 pcs
Prenesi: BACC45FT22-55P9.pdf
RFQ
BACC45FT22-55S8H
BACC45FT22-55S8H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Na zalogi: 2639 pcs
Prenesi: BACC45FT22-55S8H.pdf
RFQ
BACC45FT22-55S6H
BACC45FT22-55S6H
Prenesi: BACC45FT22-55S6H.pdf
BACC45FT22-55PH
BACC45FT22-55PH
Opis: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
Prenesi: BACC45FT22-55PH.pdf
BACC45FT22-55S10
BACC45FT22-55S10
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 739 pcs
Prenesi: BACC45FT22-55S10.pdf
BACC45FT22-55S
BACC45FT22-55S