BACC63BN16-10P6H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BN16-10P6H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63BN16-10P6H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BN16-10P6H
Številka dela BACC63BN16-10P6H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1687 pcs Podatkovni list BACC63BN16-10P6H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-10
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BN16-10P6H Usmerjenost 6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 10 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm)