BACC63BP12H12P10
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP12H12P10
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63BP12H12P10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP12H12P10
Številka dela BACC63BP12H12P10 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1410 pcs Podatkovni list BACC63BP12H12P10.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63BP12H12P10
Usmerjenost 10 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 0.547" (13.89mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BP12D3S8
BACC63BP12D3S8
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 709 pcs
Prenesi: BACC63BP12D3S8.pdf
RFQ
BACC63BP12D3S9
BACC63BP12D3S9
Proizvajalci: Bel
Na zalogi: 907 pcs
Prenesi: BACC63BP12D3S9.pdf
RFQ
BACC63BP12H12P10H
BACC63BP12H12P10H
Proizvajalci: Cinch Connectivity Solutions
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR