BACC63BP14D12P8H
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP14D12P8H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 974 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP14D12P8H
Številka dela BACC63BP14D12P8H Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 974 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Power (3), 20 Power (9) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Sealed Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Stainless Steel
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena CBACC63BP14D12P8H
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC63BP14D12P8H
Velik premer dobavljen 14-12 Vstavi material Stainless Steel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Razširjen opis 12 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Opis CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.230" (31.24mm)