BACC63BP18C31P8H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP18C31P8H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63BP18C31P8H.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP18C31P8H
Številka dela BACC63BP18C31P8H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1350 pcs Podatkovni list BACC63BP18C31P8H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-31
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BP18C31P8H Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Cadmium Premer spojne gredi 1.470" (37.34mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20 Power
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BP18C31PNH
BACC63BP18C31PNH
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE
Na zalogi: 1382 pcs
Prenesi: BACC63BP18C31PNH.pdf
RFQ
BACC63BP18C31S6H
BACC63BP18C31S6H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Na zalogi: 1055 pcs
Prenesi: BACC63BP18C31S6H.pdf
RFQ
BACC63BP18C31P8
BACC63BP18C31P8
Opis: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP