BACC63BP18C31S8
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP18C31S8
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63BP18C31S8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 765 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 765 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP18C31S8
Številka dela BACC63BP18C31S8 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 765 pcs Podatkovni list BACC63BP18C31S8.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63BP18C31S8
Usmerjenost 8 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 0.865" (21.97mm) Material backshell, Plating -