BACC63BP20D39P7
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP20D39P7
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63BP20D39P7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 709 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP20D39P7
Številka dela BACC63BP20D39P7 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 709 pcs Podatkovni list BACC63BP20D39P7.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-39 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63BP20D39P7
Usmerjenost 7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 39 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 0.986" (25.04mm) Material backshell, Plating -