BACC63BP20H41P7H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP20H41P7H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63BP20H41P7H.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP20H41P7H
Številka dela BACC63BP20H41P7H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1314 pcs Podatkovni list BACC63BP20H41P7H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BP20H41P7H Usmerjenost 7
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 41 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.607" (40.82mm)