BACC63BP22C12S7H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP22C12S7H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: 1.BACC63BP22C12S7H.pdf2.BACC63BP22C12S7H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 767 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP22C12S7H
Številka dela BACC63BP22C12S7H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 767 pcs Podatkovni list 1.BACC63BP22C12S7H.pdf2.BACC63BP22C12S7H.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-12
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BP22C12S7H Usmerjenost 7
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.735" (44.07mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 Power Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BP22C12SN
BACC63BP22C12SN
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 584 pcs
Prenesi: BACC63BP22C12SN.pdf
RFQ
BACC63BP22C12S7
BACC63BP22C12S7
Proizvajalci: Bel