BACC63BP22H19P8H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP22H19P8H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63BP22H19P8H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP22H19P8H
Številka dela BACC63BP22H19P8H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1111 pcs Podatkovni list BACC63BP22H19P8H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-19
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BP22H19P8H Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 19 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.735" (44.07mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 Power
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BP22H19P9H
BACC63BP22H19P9H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Na zalogi: 1259 pcs
Prenesi: BACC63BP22H19P9H.pdf
RFQ
BACC63BP22H12SNH
BACC63BP22H12SNH
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Na zalogi: 942 pcs
Prenesi: BACC63BP22H12SNH.pdf
RFQ
BACC63BP22H19P8
BACC63BP22H19P8
Proizvajalci: Cinch Connectivity Solutions
Opis: CONN PLUG MALE 19 POS GOLD CRIMP