BACC63BP22H55P9H
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP22H55P9H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP22H55P9H
Številka dela BACC63BP22H55P9H Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1692 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Power Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Sealed Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena CBACC63BP22H55P9H
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 55 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC63BP22H55P9H
Velik premer dobavljen 22-55 Vstavi material Aluminum, Anodized Black
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Razširjen opis 55 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.735" (44.07mm)