BACC63BP24C30P6H
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP24C30P6H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 30POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63BP24C30P6H.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP24C30P6H
Številka dela BACC63BP24C30P6H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 30POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1070 pcs Podatkovni list BACC63BP24C30P6H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-30
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BP24C30P6H Usmerjenost 6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 30 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Cadmium Premer spojne gredi 1.858" (47.19mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 Power
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BP24C30P6
BACC63BP24C30P6
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP