BACC63BP24D57P6H
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP24D57P6H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 57POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63BP24D57P6H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 638 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP24D57P6H
Številka dela BACC63BP24D57P6H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 57POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 638 pcs Podatkovni list BACC63BP24D57P6H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-57
Shell material Stainless Steel Shell Finish -
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BP24D57P6H Usmerjenost 6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 57 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel Premer spojne gredi 1.858" (47.19mm)