BACC63BP24D57S6
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP24D57S6
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 57POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63BP24D57S6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 372 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP24D57S6
Številka dela BACC63BP24D57S6 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 57POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 372 pcs Podatkovni list BACC63BP24D57S6.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-57 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63BP24D57S6
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 57 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 1.235" (31.37mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BP24D57S8
BACC63BP24D57S8
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 57POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 456 pcs
Prenesi: BACC63BP24D57S8.pdf
RFQ
BACC63BP24D57S6H
BACC63BP24D57S6H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 57POS INLINE