BACC63BV14H15S7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BV14H15S7
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15 POS GOLD CRMP
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BV14H15S7
Številka dela BACC63BV14H15S7 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 15 POS GOLD CRMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1767 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Status Bulk Druga imena CBACC63BV14H15S7
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC63BV14H15S7
Velik premer dobavljen 14-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 15 POS GOLD CRMP