BACC63BV20H39P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BV20H39P6
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 39 POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BV20H39P6
Številka dela BACC63BV20H39P6 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 39 POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1669 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Status Bulk Druga imena CBACC63BV20H39P6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC63BV20H39P6
Velik premer dobavljen 20-39 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 39 POS GOLD CRIMP