BACC63CB12-12SNH
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CB12-12SNH
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: 1.BACC63CB12-12SNH.pdf2.BACC63CB12-12SNH.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CB12-12SNH
Številka dela BACC63CB12-12SNH Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1525 pcs Podatkovni list 1.BACC63CB12-12SNH.pdf2.BACC63CB12-12SNH.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-12
Shell material Aluminum Shell Finish Bright Cadmium
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63CB12-12SNH Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Premer spojne gredi 1.078" (27.38mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Power Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63CB12-12S8H
BACC63CB12-12S8H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Na zalogi: 1644 pcs
Prenesi: BACC63CB12-12S8H.pdf
RFQ
BACC63CB12-12SN
BACC63CB12-12SN
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP