BACC63CB16-24P9H
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CB16-24P9H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63CB16-24P9H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CB16-24P9H
Številka dela BACC63CB16-24P9H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1216 pcs Podatkovni list BACC63CB16-24P9H.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-24
Shell material Aluminum Shell Finish Bright Cadmium
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63CB16-24P9H Usmerjenost 9
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 24 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Bright Cadmium Premer spojne gredi 1.309" (33.25mm)