BACC63CC14-12P7
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CC14-12P7
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63CC14-12P7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CC14-12P7
Številka dela BACC63CC14-12P7 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1775 pcs Podatkovni list BACC63CC14-12P7.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63CC14-12P7
Usmerjenost 7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 0.609" (15.47mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63CC14-12P7H
BACC63CC14-12P7H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN RCPT HSG MALE 12POS PNL MT