BACC63CC22-19S8
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CC22-19S8
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63CC22-19S8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 920 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CC22-19S8
Številka dela BACC63CC22-19S8 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 920 pcs Podatkovni list BACC63CC22-19S8.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63CC22-19S8
Usmerjenost 8 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 1.106" (28.09mm) Material backshell, Plating -