BP1501-9R
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP1501-9R
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 15V 194W
Podatkovni listi: BP1501-9R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 114 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 114 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BP1501-9R
Številka dela BP1501-9R Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 15V 194W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114 pcs Podatkovni list BP1501-9R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 16V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated, Conformal Coated Velikost / dimenzija 6.73" L x 4.37" W x 0.78" H (171.0mm x 111.0mm x 19.8mm)
Serija Melcher P Moč (Watts) 194W
Pakiranje - delovna temperatura -40°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 87.5% Tok - izhod (maks.) 12.9A