C0909A12-12P9Y406
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0909A12-12P9Y406
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: C0909A12-12P9Y406.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0909A12-12P9Y406
Številka dela C0909A12-12P9Y406 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1955 pcs Podatkovni list C0909A12-12P9Y406.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-12
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, C48 Pakiranje Bulk
Druga imena CC0909A12-12P9Y406 Usmerjenost 9
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.078" (27.38mm)