C48-00R12Y12P9-402
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C48-00R12Y12P9-402
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C48-00R12Y12P9-402
Številka dela C48-00R12Y12P9-402 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3446 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, C48
RoHS Status Bulk Druga imena CC48-00R12Y12P9-402
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca C48-00R12Y12P9-402
Velik premer dobavljen 12-12 Lastnosti -
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP