C48-00R16-24S-102
pregled izdelka
Številka dela: C48-00R16-24S-102
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C48-00R16-24S-102
Številka dela C48-00R16-24S-102 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2438 pcs Podatkovni list
RoHS Status Bulk Druga imena CC48-00R16-24S-102
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca C48-00R16-24S-102
Velik premer dobavljen 16-24 Lastnosti -
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP