C48-06R14-15P9-106
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C48-06R14-15P9-106
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: 1.C48-06R14-15P9-106.pdf2.C48-06R14-15P9-106.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C48-06R14-15P9-106
Številka dela C48-06R14-15P9-106 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2818 pcs Podatkovni list 1.C48-06R14-15P9-106.pdf2.C48-06R14-15P9-106.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, C48 Pakiranje Bulk
Druga imena CC48-06R14-15P9-106 Usmerjenost 9
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 15 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.141" (28.98mm)