C48-06R22-19S10-402
pregled izdelka
Številka dela: C48-06R22-19S10-402
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
  • Sporočilo
Specifikacije C48-06R22-19S10-402
Številka dela C48-06R22-19S10-402 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1068 pcs Podatkovni list
RoHS Status Bulk Druga imena CC48-06R22-19S10-402
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca C48-06R22-19S10-402
Velik premer dobavljen 22-19 Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP