C48-10R14Y15S7-402
pregled izdelka
Številka dela: C48-10R14Y15S7-402
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
  • Sporočilo
Specifikacije C48-10R14Y15S7-402
Številka dela C48-10R14Y15S7-402 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2293 pcs Podatkovni list
RoHS Status Bulk Druga imena CC48-10R14Y15S7-402
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca C48-10R14Y15S7-402
Velik premer dobavljen 14-15 Lastnosti -
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP