C48-10R16-10P-102
pregled izdelka
Številka dela: C48-10R16-10P-102
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C48-10R16-10P-102
Številka dela C48-10R16-10P-102 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2506 pcs Podatkovni list
RoHS Status Bulk Druga imena CC48-10R16-10P-102
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount, Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C48-10R16-10P-102 Velik premer dobavljen 16-10
Lastnosti - Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -