C48-16R12Y12P9-406
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C48-16R12Y12P9-406
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: 1.C48-16R12Y12P9-406.pdf2.C48-16R12Y12P9-406.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C48-16R12Y12P9-406
Številka dela C48-16R12Y12P9-406 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4758 pcs Podatkovni list 1.C48-16R12Y12P9-406.pdf2.C48-16R12Y12P9-406.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-12
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, C48 Pakiranje Bulk
Druga imena CC48-16R12Y12P9-406 Usmerjenost 9
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Premer spojne gredi 1.078" (27.38mm) Vrsta kontakta Crimp