CN0966A12A12S8Y140
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0966A12A12S8Y140
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966A12A12S8Y140
Številka dela CN0966A12A12S8Y140 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1656 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, CN0966
RoHS Status Bulk Druga imena CCN0966A12A12S8Y140
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CN0966A12A12S8Y140 Velik premer dobavljen 12-12
Lastnosti Self Locking, Shielded Razširjen opis 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -