CN0966A14A12P8Y040
pregled izdelka
Številka dela: CN0966A14A12P8Y040
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: CN0966A14A12P8Y040.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966A14A12P8Y040
Številka dela CN0966A14A12P8Y040 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2027 pcs Podatkovni list CN0966A14A12P8Y040.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, CN0966 Pakiranje Bulk
Druga imena CCN0966A14A12P8Y040 Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.230" (31.24mm)