CN0966A16A24SN-200
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0966A16A24SN-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CN0966A16A24SN-200.pdf2.CN0966A16A24SN-200.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966A16A24SN-200
Številka dela CN0966A16A24SN-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1131 pcs Podatkovni list 1.CN0966A16A24SN-200.pdf2.CN0966A16A24SN-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, CN0966
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0966A16A24SN-200
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla 0.758" (19.25mm)