CN0966A20A16SN-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0966A20A16SN-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966A20A16SN-200
Številka dela CN0966A20A16SN-200 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1277 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, CN0966
RoHS Status Bulk Druga imena CCN0966A20A16SN-200
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CN0966A20A16SN-200
Velik premer dobavljen 20-16 Lastnosti Self Locking, Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP