CN0966B14G12P7-200
pregled izdelka
Številka dela: CN0966B14G12P7-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CN0966B14G12P7-200.pdf2.CN0966B14G12P7-200.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966B14G12P7-200
Številka dela CN0966B14G12P7-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1080 pcs Podatkovni list 1.CN0966B14G12P7-200.pdf2.CN0966B14G12P7-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, CN0966
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0966B14G12P7-200
Usmerjenost 7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Coupling Nut, Ground, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 12 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 0.613" (15.57mm)