CN0966B20S39S6Y040
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0966B20S39S6Y040
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: CN0966B20S39S6Y040.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 751 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966B20S39S6Y040
Številka dela CN0966B20S39S6Y040 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 751 pcs Podatkovni list CN0966B20S39S6Y040.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Stainless Steel Shell Finish -
Serija MIL-DTL-26500, CN0966 Pakiranje Bulk
Druga imena CCN0966B20S39S6Y040 Usmerjenost 6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 39 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel Premer spojne gredi 1.607" (40.82mm)