CN0966B22G55S9Y140
pregled izdelka
Številka dela: CN0966B22G55S9Y140
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CN0966B22G55S9Y140.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 723 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966B22G55S9Y140
Številka dela CN0966B22G55S9Y140 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 723 pcs Podatkovni list CN0966B22G55S9Y140.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, CN0966
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0966B22G55S9Y140
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut, Ground, Self Locking
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 1.106" (28.09mm) Material backshell, Plating -