CN0966B22S39S8Y140
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0966B22S39S8Y140
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 556 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0966B22S39S8Y140
Številka dela CN0966B22S39S8Y140 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 556 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Stainless Steel
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, CN0966
RoHS Status Bulk Druga imena CCN0966B22S39S8Y140
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CN0966B22S39S8Y140
Velik premer dobavljen 22-39 Lastnosti Self Locking, Shielded
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP