CN0967C12G12S7Y240
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C12G12S7Y240
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C12G12S7Y240
Številka dela CN0967C12G12S7Y240 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2145 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, CN0967
RoHS Status Bulk Druga imena CCN0967C12G12S7Y240
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CN0967C12G12S7Y240 Velik premer dobavljen 12-12
Lastnosti Shielded Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -