CN0967C14S15SN-200
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C14S15SN-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CN0967C14S15SN-200.pdf2.CN0967C14S15SN-200.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C14S15SN-200
Številka dela CN0967C14S15SN-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1391 pcs Podatkovni list 1.CN0967C14S15SN-200.pdf2.CN0967C14S15SN-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0967C14S15SN-200
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 15 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla 0.609" (15.47mm)