CN0967C16G10S9-200
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C16G10S9-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CN0967C16G10S9-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C16G10S9-200
Številka dela CN0967C16G10S9-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1494 pcs Podatkovni list CN0967C16G10S9-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0967C16G10S9-200
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 10 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 0.758" (19.25mm) Material backshell, Plating -