CN0967C18S14P9-200
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C18S14P9-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CN0967C18S14P9-200.pdf2.CN0967C18S14P9-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C18S14P9-200
Številka dela CN0967C18S14P9-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1033 pcs Podatkovni list 1.CN0967C18S14P9-200.pdf2.CN0967C18S14P9-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-14 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0967C18S14P9-200
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 14 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 0.865" (21.97mm)