CN0967C20G16S8-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C20G16S8-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C20G16S8-200
Številka dela CN0967C20G16S8-200 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1322 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, CN0967
RoHS Status Bulk Druga imena CCN0967C20G16S8-200
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CN0967C20G16S8-200
Velik premer dobavljen 20-16 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP