CN0967C28G42P10-200
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C28G42P10-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CN0967C28G42P10-200.pdf2.CN0967C28G42P10-200.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 756 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C28G42P10-200
Številka dela CN0967C28G42P10-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 756 pcs Podatkovni list 1.CN0967C28G42P10-200.pdf2.CN0967C28G42P10-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-42 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0967C28G42P10-200
Usmerjenost 10 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 42 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 1.485" (37.72mm)