DBE25PTIF179C
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBE25PTIF179C
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 25 M WW.585" CLIN G TI
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBE25PTIF179C
Številka dela DBE25PTIF179C Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 M WW.585" CLIN G TI Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5829 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija BASIC® D
Pakiranje - Druga imena CDBE25PTIF179C
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyester, Glass Filled Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal