DP-241-4-16L
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP-241-4-16L
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 6VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: DP-241-4-16L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP-241-4-16L
Številka dela DP-241-4-16L Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 6VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11479 pcs Podatkovni list DP-241-4-16L.pdf
Utež 0.44 lb (199.58g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 16V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 2500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 60.30mm L x 33.30mm W Serija Two-4-One™
Sekundarno navijanje (s) Single Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 6 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 36.20mm
Tok - izhod (maks.) 400mA Center Tapnite Yes