DP-241-7-28L
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP-241-7-28L
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: DP-241-7-28L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP-241-7-28L
Številka dela DP-241-7-28L Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6107 pcs Podatkovni list DP-241-7-28L.pdf
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 28V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 2500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 93.70mm L x 49.20mm W Serija Two-4-One™
Sekundarno navijanje (s) Single Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 56 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 57.80mm
Tok - izhod (maks.) 2A Center Tapnite Yes