DP-241-8-16L
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP-241-8-16L
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: DP-241-8-16L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP-241-8-16L
Številka dela DP-241-8-16L Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3449 pcs Podatkovni list DP-241-8-16L.pdf
Utež 2.8 lbs (1.3kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 16V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 2500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 102.40mm L x 58.50mm W Serija Two-4-One™
Sekundarno navijanje (s) Single Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 100 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 67.70mm
Tok - izhod (maks.) 6.25A Center Tapnite Yes