DPC-10-2400
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC-10-2400
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Podatkovni listi: DPC-10-2400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DPC-10-2400
Številka dela DPC-10-2400 Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8172 pcs Podatkovni list DPC-10-2400.pdf
Utež 0.75 lb (340.19g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 5V, Series 10V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 1500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.30mm L x 57.20mm W Serija DPC
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 24 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 34.93mm Tok - izhod (maks.) Parallel 4.8A, Series 2.4A