ECO-170-230
BelBel
ECO-170-230 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-170-230
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR 170VA 115/230V TO 115/230V
Podatkovni listi: ECO-170-230.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-170-230
Številka dela ECO-170-230 Proizvajalec Bel
Opis XFRMR 170VA 115/230V TO 115/230V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1583 pcs Podatkovni list ECO-170-230.pdf
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 115V, Series 230V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 4000Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka Terminal Block Velikost / dimenzija 90.00mm L x 106.00mm W
Serija EcoTran Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 170 VA
Druga imena 595-1790 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 116.00mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 1.5A, Series 740mA Center Tapnite No