HBD040ZGE-A1V
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBD040ZGE-A1V
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W
Podatkovni listi: HBD040ZGE-A1V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije HBD040ZGE-A1V
Številka dela HBD040ZGE-A1V Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4845 pcs Podatkovni list HBD040ZGE-A1V.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 34V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija HBD Moč (Watts) 60W
Pakiranje Bulk Paket / primer 10-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 8A, 12A 34V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 8A, 12A Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HBD040ZGE-A
HBD040ZGE-A
Proizvajalci: Bel
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.3V 40W